Jistě už jste zaznamenali informaci, že první finálové utkání, ke kterému vyběhnou v pátek večer (19:00) v teplické hale týmy Svarogu a Sparty, nebude vysílat žádná televizní stanice. Máme pro vás ale dobrou zprávu. Pokud nebudete na tribuně, můžete utkání sledovat ve streamu, který se chystá pod taktovkou PR manažera Svazu futsalu Michala Pavlíka.

Co vám páteční stream nabídne? Prakticky to, co televizní přenos! Utkání bude snímat víc kamer, ale uvidíte také předzápasové studio, stejně jako to poločasové a čekají vás i klasické rozhovory s hráči na hrací ploše!

O průběh celého přenosu, od předzápasového úvodu až po pozápasové rozhovory, se bude obsahově starat pět reportérů. Dva z nich, Adama Procházka a Ondřej Zlámal pak budou utkání samotné komentovat. V průběhu přestávky dojde mj. na dvě videa mapující cestu obou finalistů do bojů o titul. A také na téma jak to bude s účastí českého mistra v Lize mistrů!

Jestli nemáte možnost v pátek dorazit do haly v Teplicích, kde se utkání Svarog Teplice – Sparta Praha hraje od 19:00 hod., pusťte si stream. Ten poběží od cca 18:54 hod. na webu LSTV.cz!

 

Zdroj: http://efutsal.cz/index.php?page=clanek&clanek=123834