Již jste viděli dokument TOTÁLNÍ DERBY, který vznikl i za přispění společnosti AGRS? Netradiční pohled do zákulisí čtvrtfinálové bitvy odvěkých rivalů z pohledu SK Slavia Praha futsal. Pravděpodobně první futsalový dokument tohoto rozsahu. Emoce z těsné blízkosti, rozhovory, i pohled do kabiny před a po utkání. Představení příběhů hráčů i funkcionářů, které v osobní rovině přibližují jednotlivce.

Samotná série svou neuvěřitelnou dramatičností a zvraty napsala příběh, který stojí za to vidět. To byla věc, kterou autoři nemohli dopředu předjímat, ale byli osudem odměnění za nápad a snahu, tento unikátní dokument vytvořit.

Dokumentární film o čtvrtfinále 1. FUTSAL ligy 2020/2021.

AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 2:3 na utkání
(0:1, 5:4, 6:5 po pokutových kopech, 1:2 po prodloužení, 4:5)

Autoři se nestydí za skutečnost, že předlohou tomuto dokumentu byla úžasná filmová série fotbalové Slavie TOTÁLNÍ SEZÓNA. Fotbalový klub, a především lidé v něm jsou byli velkou inspirací. Dělají to skvěle! Fandíme jim, a děkujeme.

Dokument vznikl v nepříjemné době Covidu. Proto jsou prázdné tribuny a tvář aktérů často hyzdí povinný respirátor. O emoce z tribun, které by tomuto dílu daly další emoční rozměr je dokument ochuzen, nikoliv naší vinou. Snad příště…

Poděkování patři JAKUB TICHÝ FILMS a Ondřeji Zlámalovi, za čas a úsilí, které projektu věnovali. Výsledek stojí za to! Přesvědčte se!

Další poděkování patří partnerům, bez kterých by tento projekt světlo světa nespatřil: GAIER, KSPCS, AGRS, FOTBALSERVIS, BXB sonic a SK Slavia Praha fotbal!

Díky, že jste součástí!