Česká futsalová reprezentace odehraje doslova během Velikonoc dva klíčové zápasy o postup na Mistrovství světa 2020 ve futsalu, které pořádá v září Litva. Vy už si nyní můžete pořídit vstupenky na baráž.

První zápas se odehraje 8. dubna v chorvatském Osijeku. Pro české fanoušky skvělá zpráva. Rozhodující bitva se totiž odehraje v brněnské hale Vodova v neděli 12. dubna od 18 hodin„Hráči i realizační tým se chtěli vrátit do Brna a dokončit to, co začali během elitní fáze kvalifikace,“ řekl předseda Svazu futsalu ČR Otakar Mestek.

Jeho navíc těšila přízeň fanoušků. „Každým zápasem únorové brněnské skupiny přišlo více a více lidí. Na poslední duel s Kazachstánem přes dva tasíce. Navíc skvěle fandili. Brno bylo pro baráž jasnou volbou. Když do Litvy, tak jedině z Vodové,“ vzkázal Mestek.

Chorvatsko bude silným protivníkem. Před dvěma lety s nimi Češi prohráli dva přípravné zápasy na jejich palubovce 2:4 a 1:5. Nyní půjde o víc a český tým věří, že uspěje. „Chorvatsko bylo asi nejtěžší možný soupeř pro baráž, ale vždy jsme s nimi hráli vyrovnané a dramatické bitvy. Nyní je zase na čase, abychom soupeři porážky vrátili. Dobře se připravíme a uděláme pro postup vše. Nicméně zase potřebujeme skvělé brněnské fanoušky,“ konstatoval trenér Tomáš Neumann.

Vstupenky koupíte již nyní v síti TICKEPORTAL.CZ. Cena jedné vstupenky je 100 Kč. Mládež do 15 let a majitelé členských karet SFČR mají lístek za 50 Kč.

VSTUPENKY KUPTE ZDE