Díky úzké spolupráci naší společnosti, partnerů a florbalového klubu FBC Slavia Praha můžeme v nejbližší sezóně vidět pražský celek v celostátní divizi! Přečtete si oficiální poděkování a vyjádření manažera klubu:

Dobrý den, vážení sportovní a obchodní přátelé,

v uplynulé sezóně se nám podařila nevídaná věc. S elitním týmem mužů jsme nejprve vyhráli regionální skupinu a postoupili do nejvyšší regionální ligy, abychom následně byli odměněni pozvánkou do celostátní divize (4. nejvyšší soutěž), kterou jsme s hrdostí přijali.

Proto nás můžete od září 2019 vídat v pravidelných víkendových utkáních proti soupeřům z celého Česka a můžete se těšit na velké změny v domácím pořádání. S tím souvisí nové obchodní, či partnerské možnosti, které si v následujících letních měsících představíme.

A velké poděkování patří právě vám! Bez vaší podpory bychom nebyli schopni zajistit tak skvělé podmínky pro naše hráče a především také pro výchovu našich mladých talentů, jejichž základna se neustále rozšiřuje. V nadcházející 7. sezoně bychom rádi dosáhli již na 200 členů naší hráčské základny.

Těšíme se na budoucí spolupráci a děkujeme za veškerou podporu, kterou od vás dostáváme.

Jan Štička
manažer klubu
FBC Slavia Praha