Znovu po roce se ve finále pohárové soutěže střetne pražská Sparta s ERA-PACKem Chrudim. Utkání se přesunulo do Zruče nad Sázavou a v přímém přenosu ho fanouškům nabídne přímým přenosem Česká televize na programu ČT Sport. Očekávaný duel začíná v 18:10 hod., pokud nebudete u obrazovek, souboj nabízí ve streamu také TVcom.cz.

Sparta touží po své první trofeji a dnes v 18:10 hod. se o to může pokusit v souboji s Chrudimí. Se soupeřem se střetla před několika dny v lize, prohrála 2:3, ale bude to chtít změnit. „Jestli chceme uspět s Chrudimí, musíme hrát na sto procent a proměňovat šance, kterých bylo v posledním zápase docela dost,“ míní Michal Seidler, na jehož střelecké schopnosti jeho tým do značné míry spoléhá. „Myslím si, že na velkou trofej nečekám jen já, ale i celá Sparta. Každý, kdo hraje ve Spartě, by chtěl vyhrát,“ vysvětluje útočník, který sice má ligové tituly ze Slovenska, Maďarska i Polska, ale nějaký domácí triumf mu stále uniká.

David Cupák se opět objeví v dresu Sparty.

Naproti tomu o osmou pohárovou trofej se dnes popere chrudimský Max. Brazilec, který do české ligy přišel už v létě 2009, je od té doby podepsaný pod všemi úspěch chrudimského týmu. „O vítězi rozhodne jediný zápas, oba týmy chtějí titul,“ říká pro Fotbal.cz. „Bude záležet na tom, kdo v daný den předvede nejlepší práci. Jedno ale vím určitě, fanoušci uvidí skvělý futsal, protože oba týmy hrají výborně,“ zve ke shlédnutí utkání.

Souboj Sparta Praha – ERA-PACK Chrudim má výkop v 18:10 hod., přenos na ČT Sport začne o několik minut dříve, sledovat můžete také livestream na serveru TVcom.cz. Utkání bude řídit dvojice rozhodčích Ondřej Černý a Daniel Plzák.

Zdroj článku: http://efutsal.cz/index.php?page=clanek&clanek=123578