English

Taekwondo

Taekwondo tým Moohwa je národní exhibiční tým Českého svazu taekwondo WTF (CTF). Tým byl založen teprve v roce 2006, avšak jeho členy jsou cvičenci, kteří mají mnohaleté zkušenosti, patří k elitě českého taekwondo a kteří již od samého založení Českého svazu taekwondo WTF předváděli většinu exhibičních vystoupení.

Exhibiční tým Moohwa byl založen pod vedením Mgr. Ondřeje Havlíčka (4.Dan). Již přes dvacet let se věnuje bojovým uměním a od roku 1994 vedl exhibiční tým, se kterým předváděl vystoupení na mnoha akcích.

Tým Moohwa předvádí exhibiční vystoupení na velkých i malých sportovních, kulturních a společenských akcích. Součástí vystoupení bývají především pro diváky nejvíce atraktivní přerážení dřevěných desek, kdy se překopává i několik desek v jednom výskoku nebo jsou prováděny kopy s otočením až o 540°. Dále jsou předváděny různé speciální ukázky kopů na přesnost (např. zhasínání svíček kopem či skopávání jablka ze špičky nože), ukázky sportovního zápasu či sebeobrany a i silové přerážení. Náplní vystoupení mohou být i ukázky základních technik úderů, krytů a kopů, které se v taekwondo používají a různé kombinace kopů do lap či odražečů.

Možnosti partnerství:

  • loga Vaší společnosti na cvičebních úborech, ve kterých jsou prováďena vystoupení na všech akcích
  • umístění loga a odkazu na webových stránkách
  • umístění reklamního banneru na webových stránkách
  • umístění loga na informačních a propagačních materiálech
  • exhibiční vystoupení pro Vaši firmu či firemní akce

tento web navštívilo: uživatelů