English

Semifinále je tady!

První dvě semifinále sehrajeme na Vinohradech!


Čtvrtfinálová série s FBC ČPP Bystroň Group Ostrava skončila jednoznačně, 4:0 na zápasy!

A-Team si o posledním hracím víkendu dojel do Ostravy pro další dva body a ukončil tak čtvrtfinálovou sérii v nejkratším možném čase. Tento víkend měli hráči volno a mohli se plně koncentrovat na semifinále. V sérii s Ostravou jsme vstřelili 33 branek a 13 jich obdrželi, přičemž ke vstřelení branky jsme potřebovali průměrně 3,1 střel a soupeř z Ostravy 5,6 střel. Povedená série s Ostravou již ale musí ustoupit do pozadí, protože nás čeká semifinále s 1. SC Vítkovice Oxdog. A vypukne tuto sobotu ve 20:30 v SH Královské Vinohrady nebo na obrazovkách ČT4 Sport, v neděli budeme pokračovat od 18:00 tamtéž, již bez přítomnosti televizních kamer!
A-Team žen bojuje v play-down s FBK Jičín. Stav na zápasy je vyrovnaný 2:2 a další zápas čeká Tatranky tuto neděli od 14:45 taktéž v hale Královských Vinohrad.
Junioři jsou ve finále! Po dramatické čtvrtfinálové sérii s týmem Mladé Boleslavi si poradili v semifinále s týmem Vítkovic poměrně snadno, 3:0 na zápasy! Ve finále je čeká pražský rival Fbš Bohemians.
Facebook
Facebook
Instagram
Instagram
Twitter
Twitter
Website
Website
YouTube
YouTube
tento web navštívilo: uživatelů